Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült Prof. Dr. Szabó Gábor egyetemi tanár

A március 15-ei nemzeti ünnep alkalmából a Debreceni Egyetem több munkatársa is állami kitüntetésben részesült. Az elismeréseket az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 175. évfordulója tiszteletére rendezett budapesti ünnepségen vehették át...

Kitüntették a Debreceni Egyetem ÁOK Biofizikai és Sejtbiológiai Intézet Sejtbiológiai Tanszék egyetemi tanárát

Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült:

Szabó Gábor, a biológiai tudomány doktora, az Általános Orvostudományi Kar Biofizikai és Sejtbiológiai Intézet Sejtbiológiai Tanszék egyetemi tanára.

A Debreceni Egyetem honlapján megjelent bővebb sajtóanyagot itt olvashatja.